Priemyselná výroba
Marián Sivak
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Pečovská Nová Ves
- Od roku
- 2010
- IČO
- 45 690 031
Marián Sivak
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 56 Pečovská Nová Ves
- Na trhu od
- 1. augusta 2010
- IČO
- 45 690 031
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 16
- rokov na trhu
- 2010
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Marián Sivak
Marián Sivak – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pečovská Nová Ves. Podniká od 1. augusta 2010.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Marián Sivak
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 45 690 031
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2010
- Miesto podnikania
- 082 56 Pečovská Nová Ves
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 750-36609
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Marián Sivak zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Marián Sivak?
Miesto podnikania je v obci 082 56 Pečovská Nová Ves.
Čím sa Marián Sivak zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov.
Aké je IČO – Marián Sivak?
IČO je 45 690 031.
Odkedy podniká Marián Sivak?
Podnikanie začalo 1. augusta 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.